Recenze


Výběr recenzí


Gabriela Meisnerová

Dostala jsem poukaz na čokoládovou masáž jako dárek a byla jsem moc spokojená. Prostředí moc příjemné, klidné, paní masérka také, necítila jsem, že by byla ve spěchu kvůli vymezenému času. Vše bylo super a odcházela jsem odpočatá a s trošku vetší úctou k sobě samotné. Určitě se vrátím!

Karolína Novotná

Měla jsem neuvěřitelné štěstí, že jsem na začátku těhotenství objevila paní Irenu a její studio!! Profesionální stránka Top a lidsky získáte člověka na kterého se můžete obrátit se vším- nesoudí,vyslechne, přidá další pohled! Díky návštěvám a neuvěřitelných masáží přispělo,že těhotenství bylo o to víc Bombovější!!! A porodem to nekončí!! 💥🤗 Děkuji,děkuji, děkuji!!!🙏🙏

Alena Benakova

Přesně takhle vypadá poctivá práce 👏🏼✨ Pohoda, profi přístup, krásné prostředí. Děkuji za pro mne krásně strávený čas, kdy jsem se cítila jako Bohyně 🌸 Brzy se vrátím zas.

Dobrý den, paní Kupková. Narodila se nám Laurinka 5.7. ve 21:07 🙂 ten den večer když jsem u vás byla, tak mí odtekla plodová voda 🙂 porod trval celkem tří hodiny! Chci vám moc poděkovat! 

Tereza Michalkova

Pani Irena dela skvele tehotenske masaze, kdykoli me cokoli bolelo, po masazi u ni se mi ohromne ulevilo a vydrzelo mi to aspon tyden. O vyleoseni nalady ani nemluvim. Zaroven jsem u ni absolvovala kurz kojeni a take prijela k nam domu, kdyz nam s nasi dceruskou kojeni neslo. Ohromne mi pani Irena pomohla, otevrela mi oci a od te doby jsme se s nasi malou krasne sehraly. Moc doporucuju, na tehotenskou masaz, na kurz kojeni i na masaz v sestinedeli.

Nikol Hrabovská

Rituální masaz pro budoucí maminky od bozi bytosti 🙏🏼❤️ přístup, povídání a samotná masaz - vše bylo perfektní. Nastávající maminka se bude cítit odpocinuta, bez stresu a obav z nadcházejícího ❤️ mohu jediné doporučit.

Renata Hanskutová

S partnerem jsme poprvé vyzkoušeli službu Privat sauna 2v1 110 minut v apartmánu RELAX. Všem párům vřele doporučujeme! Společně jsme zrelaxovali, vzájemně se namasírovali, zahřáli se v sauně a zapomněli na všechny starosti. 😘🙏

Michaela Procházková

Irenka je naprosto úžasná bytost a její osobnost je znát v každém prostoru tohoto studia...klid, pohoda, relax,.....a ta masáž!!! Fantazie ☺️ Velmi doporučuji.

Jana

Paní masérka je velmi příjemná a vnímavá osoba. Masáž byla úžasná a rovnou jsem si domluvila další termín. Mohu jen vřele doporučit všem maminkám, které se chtějí relaxovat, něco se dozvědět o svém těle a miminku a připravit se na jeho příchod.

Markéta

Paní příjemná, mila, vše vysvětlila. Masáž perfektní a prostředí moc pěkné.

Denisa

Moc milá paní terapeutka. Opečovala mě a vše přizpůsobila mému aktuálnímu zdravotnímu stavu- fyzickému i psychickému.

Anastasiia

Příjemná slečna a služba jako taková. Je vidět, že paní opravdu má ráda to, co dělá. Stará se o zákazníci, je všechno promyšlené do detailů. Po masáže je relax a pohoda. Určitě zopakuji!