Kupka Gallery

Energetické obrazy malovány Irenou Kupkovou
byly darovány v r. 2009 pro aktivity Spolku Splň si své sny.

Na recepci studia Doteky Harmonie při popíjení voňavé kávy či čaje si můžete prohlédnout mini galerii KUPKA ENERGETICKÝCH OBRAZŮ a vybrat si podle pocitu (nebo sympatického názvu) dárkové pohledy, které se Vám líbí nebo jako dárek pro kolegy, kamarády, přátelé, rodinu či klienty.

Jsou na všech kontinentech lidmi darovány z ČR přátelům a rodině:
Austrálii, Novém Zélandě, Anglii, Německu, Rakousku, Slovensku, Itálii, USA, Kanadě, Jihoafrické republice, Rusku, Ukrajiny, Kazachstánu a mnohé další.

Obrazy v ČR také zdobí interiéry v masérnách, meditačních centrech, ordinacích psychologů a teraperutů.

Plní se tak přání autorky, aby jejich energie putovala mezi lidi, a proto zvolila i levnou variantu jejich distribuce-dárkové pohledy, které můžete koupit mnoho pro více lidí. Kopie obrazů v životní velikosti také tvoří atmosféru celého studia a najdete je v předsíních všech masážních apartmánů i vstupním schodišti před recepcí. Prodejem těchto dárkových pohledů může Spolek vytvářet některé své aktivity, jako třeba minikurzy ve studiu Doteky Harmonie, které tak pro veřejnost mohou být výrazně levnější. Na rok 2022 plánujeme vydat kalendář nejprodávanějších Kupka energetických obrázků od roku 2012. Výdělek z prodeje opět poputuje na minikurzy ve studiu Doteky Harmonie pořádané Spolkem Splň si své sny.

Pokud ve studiu zastihnete autorku Irenu Kupkovou, která je ve studiu koordinátorkou a masérkou pro ženy a těhotné, ráda Vám vybere obrázek pro Vaši osobu, kdy jen potřebuje na pár chvil si podržet Vaše obě dlaně.

Přijďte se na chvíli zastavit v čase, posedět se šálkem voňavé kávy nebo sklenkou nealko vína a nasát pro sebe energii v našem studiu.